تبلیغات

ali-http://ali-kazemi.mihanblog.com/علی کاظمی

عاشق امام سید علی خامنه ای - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: برجسته شدن ارزش‌های انقلاب در گفتار و رفتار از نقاط قوت دولت است
 
عاشق امام سید علی خامنه ای
بسم الله الرحمن الرحیم
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : علی کاظمی
نویسندگان
            دیدار رییس‌جمهور و اعضای دولت با رهبر معظم انقلاب؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار ضمن برشمردن برخی نقاط قوت دولت، اقتصاد مقاومتی را تنها راه ادامه‌ی روند پیشرفت كشور دانستند و تأكید كردند: «استفاده از ظرفیت‌های همه‌ی بخش‌های دولتی و غیر دولتی، مبارزه با مفاسد، اهتمام جدی به حل مشكلات معیشتی مردم، حمایت از تولید ملی و مبارزه با اسراف از لوازم اقتصاد مقاومتی است.»

ایشان در این دیدار كه در آغاز هفته‌ی دولت انجام شد با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی، باهنر و همچنین شهید عراقی تجلیل از این عزیزان را زنده نگه داشتن گفتمان انقلاب و ارزش‌های شهادت دانستند.

رهبر انقلاب هفته دولت را فرصتی برای تشكر از خدمات قوه‌ی مجریه و مسئولان و كاركنان دستگاه‌ها خواندند و افزودند: « این هفته علاوه بر فرصتی برای ارائه‌ی گزارش و آشنا كردن مردم با حقایق و فعالیت‌های دولت، فرصتی برای ارزیابی درونی و بررسی نقاط قوت و ضعف قوه‌ی مجریه است.»

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به عبور سریع فرصت‌های خدمت، رییس‌جمهور و همكارانش را به مغتنم شمردن یك سال باقی‌مانده از عمر دولت دهم توصیه و خاطرنشان كردند: « در همین یك سال نیز می‌شود كارهای بسیار مهم و بزرگی انجام داد.»

ایشان سال چهارم فعالیت‌های دولت دهم را از دو جهت خارجی و داخلی مهم برشمردند و افزودند: « قدرت‌های مستكبر همه‌ی توان خود را برای وادار كردن ایران به عقب‌نشینی به كار گرفته‌اند و دولت نیز باید با استفاده از همه‌ی توان و ظرفیت‌های كشور و ادامه‌ی روند پیشرفت‌ها این توهم باطل دشمنان را به هم بزند.»

ایشان سال آخر فعالیت دولت دهم را از لحاظ شیرازه‌بندی كارها نیز مهم دانستند و به هیات وزیران تأكید كردند: « شما به پركاری مشهور هستید. همین ویژگی را با جدیت تا لحظات آخر فرصت خدمت به مردم و كشور پیگیری كنید.»

رهبر انقلاب روند كلی حركت كشور را با وجود برخی مشكلات و نقاط ضعف‌ها رو به جلو ارزیابی كردند و افزودند: « حتی مراكز رصد جهانی نیز به روند پیشرفت‌های ایران اذعان دارند اما برخی در این زمینه دچار توهم ناشی از ارزیابی غلط هستند.»

ایشان با اشاره به ناكامی طرح‌ها و ترفندهای بیگانگان افزودند: « همیشه به یاد داشته باشید كه دشمنان دست از دشمنی برنمی‌دارند و در پی هر ناكامی به دنبال اقدامات جدید برمی‌آیند كه لازم است مسئولان نیز همیشه در فكر راهكارها و تدابیر جدید باشند.»

ایشان پیش‌بینی سناریوها و توطئه‌های دشمن را باعث تسلط در مواجهه با این توطئه‌ها دانستند و خاطرنشان كردند: « اگر قبل از تصمیم دشمنان بتوانیم سناریوی آن‌ها را بخوانیم، در اتخاد تدابیر موفق‌تر خواهیم بود.»

رهبر انقلاب تمركز در كارهای قوه‌ی مجریه را به ویژه در مسائل كلان و اساسی ضروری خواندند و افزودند: « تمركز در این گونه مسائل در درجه‌ی اول به خود هیات دولت برمی‌گردد و باید همه‌ی اعضای دولت خود را در تصمیمات اتخادشده شریك و مسئول بدانند و با هماهنگی كامل حركت كنند.»

استفاده از همه‌ی توان كشور و بهره‌گیری از ظرفیت‌های فكری و انسانی داخل و خارج از دولت توصیه‌ی دیگری بود كه رهبر انقلاب در این دیدار بیان كردند.

رهبر انقلاب با اشاره به این كه نقاط ضعف را باید بررسی و برطرف كرد، با اشاره به برخی نقاط قوت دولت افزودند: « كارهای وسیع عمرانی در مناطق مختلف كشور، پیشرفت چشمگیر در زمینه‌ی علم و فناوری، ارتقای جایگاه ایران در عرصه‌ی سیاست خارجی و مسائل بین‌المللی، برجسته شدن ارزش‌های انقلاب در گفتار و رفتار دولت از جمله ساده‌زیستی و دوری از تجمل، استكبارستیزی و افتخار به انقلابی‌گری و تلاش برای ارتباط گسترده با مردم از جمله نقاط قوت دولت است كه منشأ بركات و آثار مثبتی بوده است.»

ایشان تلاش كاری فوق‌العاده را از دیگر ویژگی‌های دولت دهم دانستند و توصیه كردند: « این تلاش را با كیفیت كاری خوب همراه كنید و برای تحقق وعده‌های داده‌ شده اهتمام ویژه به خرج دهید.»

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه‌ی سخنانشان در ریشه‌یابی افزایش تلاش‌های خصمانه‌ی آمریكا و مستكبران در سال‌های اخیر به چهار عامل اشاره كردند: پیشرفت‌های محوری جمهوری اسلامی، زنده شدن شعارهای انقلاب، بیداری عظیم و بسیار مهم ملت‌های منطقه و جلوگیری از الگو شدن ایران در چشم این ملت‌ها.

ایشان در همین بحث افزودند: « برخی افراد این روزها می‌گویند چرا دشمن‌تراشی می‌كنید اما این حرف‌ها ناشی از تحلیل غلط است.

ایشان خاطرنشان كردند: « در زمان امام خمینی (ره) نیز دشمنی‌های مستكبران پایانی نداشت چرا كه امام قاطعانه از انقلاب و اسلام و ایران دفاع می‌كرد و این واقعیات نشان می‌دهد هر گاه مسئولان و ملت ایران مواضع مستحكمی بگیرند دشمنان چهره‌ی‌شان عبوس‌تر می‌شود كه البته هیچ گاه در مقابل این ملت پیروز نخواهند شد.»

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به برخی مشكلات موجود افزودند: عمده این مشكلات به مسائل معیشتی قشرهای متوسط و ضعیف مربوط می‌شود كه باید برای برطرف كردن آنها،‌ جداً همت و برنامه ریزی كرد.

ایشان در ریشه یابی مشكلات موجود خاطرنشان كردند: بخشی از مسائل ناشی از تورم است البته ما كمبود كالا در كشور نداریم اما گرانی و كاهش قدرت خرید مردم، باید علاج شود كه در این زمینه همه بخش‌های ستادی و عملیاتی مسئولند.

رهبر انقلاب با اشاره به اینكه صاحبنظران داخل و خارج دولت، افزایش نقدینگی را یكی از ریشه های مشكلات فعلی می دانند تأكید كردند: باید با همفكری و تكیه بر علم و تجربه، راهی برای كنترل نقدینگی بیابید و نقدینگی افزایش یافته را به سمت مراكز تولید هدایت كنید.

ایشان توانمند كردن بخش خصوصی را یكی از اركان اقتصاد مقاومتی خواندند و تأكید كردند: لازم است سیاستهای اصل 44 با دقت و وسواس هرچه تمامتر دنبال شود.

رهبر انقلاب در ارائه تعریفی از اقتصاد مقاومتی افزودند: در این اقتصاد، هم روند پیشرفت كشور حفظ می شود و هم آسیب پذیری نظام اقتصادی در مقابل ترفندهای دشمنان كاهش می یابد.

ایشان استفاده از همه ظرفیت‌های مادی و انسانی دولتی و غیردولتی را از لوازم اقتصاد مقاومتی دانستند و افزودند: باید به مردم واقعاً بهاء دهید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی را باعث افزایش سرمایه گذاری، استقبال سرمایه داران سالم و رونق بیشتر اقتصادی دانستند و افزودند: باید با چشمانی تیزبین، ریزبین و دوربین مراقب فساد اقتصاد بود و با آن مبارزه كرد كه در این زمینه همكاری متقابل دولت و دستگاه قضایی ضروری است.

حمایت از تولید، رسیدگی به واحدها و كارخانه هایی كه دچار مشكل شده اند، ‌فعال سازی واحدهای متوسط و كوچك، مدیریت منابع ارزی و حمایت همه جانبه از تولید ملی، دیگر توصیه مؤكد رهبر انقلاب به هیأت دولت بود.

ایشان مبارزه با اسراف را نیز در اقتصاد مقاومتی،‌ مهم برشمردند و افزودند: در این زمینه، هم دستگاه‌های فرهنگ ساز بویژه رسانه ملی و هم دستگاه‌های اجرایی مسئولند.

حضرت آیت الله خامنه ای با ابراز خرسندی از توجه دولت به ضرورت صرفه جویی در دستگاه‌ها افزودند: مساله استفاده از تولید ملی را نیز به طور جدی در دستور كار دستگاه‌ها قرار دهید و مصرف اجناس و كالاهای خارجی را در دستگاهها ممنوع اعلام كنید.

توجه به شركتهای متكی بر اقتصاد دانش بنیان و حل مشكلات آنها از دیگر نكاتی بود كه رهبر انقلاب به دولت دهم توصیه كردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بار دیگر مساله وحدت و انسجام ملی را بسیار مهم خواندند و با دعوت جدی از مسئولان برای همگرایی ‌افزودند: حوزه‌های مسئولیت‌ها مشخص است هر سه قوه باید با هماهنگی و تعامل عمل كنند.

ایشان، مسئولیت رسانه‌ها، افراد صاحب تریبون و پایگاه‌های اینترنتی را نیز در زمینه تقویت وحدت ملی مهم دانستند.

رهبر انقلاب، با توصیه به پرهیز از كارهای سطحی و توجه به كارهای عمیق در زمینه های فرهنگی خاطرنشان كردند: مراقبت كامل كنید كه فرهنگ مهاجم، فرهنگ عمومی را در معرض تأثیرگذاری و آسیب قرار ندهد.

حفظ روحیه انقلاب در دیپلماسی كشور و تلاش برای بهره گیری منطقی و صحیح از حوادث منطقه نكته دیگر ایشان خطاب به مسئولان قوه مجریه بود.

توصیه آخر رهبر انقلاب به رییس جمهور و هیأت دولت این بود: «برای خدا كار كنید و لحظه‌ای را در خدمت به مردم و نظام از دست ندهید اگر هم كسی نبیند خداوند می بیند و همه این فعالیت‌ها را پاداش مضاعف می دهد».

محمود احمدی نژاد رییس جمهور نیز در این دیدار باگرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: دولت به اصول خود یعنی عدالت، مهرورزی، خدمتگزاری، تلاش برای اعتلای كشور و پایبندی به اصول و ارزشهای انقلاب همچنان وفادار است.

رییس جمهور با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بخش های علم و فناوری ، بهداشت و درمان ، سیاست خارجی ، دفاعی ، اطلاعات، فرهنگ ، صدا و سیما ، میراث فرهنگی ، هسته ای ، آموزش عالی ، آموزش و پرورش ، مخابرات و محیط زیست تاكید كرد در بخش های مختلف اقدامات خوب و برجسته ای انجام گرفته است.

احمدی نژاد همچنین به تدوین بودجه انقباضی در سال جاری اشاره كرد و افزود: این بودجه انقباضی به گونه ای طراحی شده كه به كارهای عمرانی و بخش های تولید و اشتغال آسیبی نرسد.

رییس جمهور، اقدامات و زحمات ستاد تدابیر به ریاست معاون اول را برای مقابله با فشارهای اقتصادی، بسیار خوب و نتیجه بخش خواند و خاطرنشان كرد: دولت معتقد است كه در شرایط كنونی یكی از مسائل ضروری، تمركز مدیریت در اجرا است.

وزیر امور اقتصاد و دارایی نیز در این دیدار در گزارشی از اوضاع اقتصادی كشور گفت: با وجود همه تلاشهای دشمنان برای تشدید تحریم ها ، اقتصاد ایران به یكی از قطبهای اصلی رشد در خاورمیانه تبدیل شده است.

دكتر حسینی رشد اقتصادی در سال گذشته را بدون در نظر گرفتن نفت 5.1 درصد اعلام كرد و افزود: ایران براساس آمار مراكز معتبر جهانی از لحاظ تولید ناخالص داخلی به هفدهمین اقتصاد بزرگ دنیا تبدیل شده است و با معیارGDP، در سال های اخیر در جایگاه دوم و سوم منطقه قرار گرفته است. افزایش سرمایه گذاری خارجی از 1600 میلیون دلار در سال 1386 به 4300 میلیون دلار در سال 90، رشد 2.3 برابری صادرات غیرنفتی و رشد 2.8 برابری ارزش بورس در 4 سال اخیر از دیگر نكات گزارش وزیر اقتصاد بود.

حسینی گفت: در سالهای اخیر رشد سپرده های بانكی 2.1 برابر شده و 65 درصد منابع بانكی در 3 بخش كشاورزی – صنعت و معدن و مسكن و ساختمان سازی به كار گرفته شده است.

وزیر اقتصاد، بیكاری و تورم دو رقمی را از نقاط ضعف اقتصاد كشور خواند و گفت: بیكاری در سال گذشته با 2.1درصد كاهش به 12.3 رسید و تورم به 9.1 درصد افزایش به 21.5 درصد رسید.

حسینی گفت: اجرای طرح هدفمندی – افزایش نرخ ارز – افزایش قیمت كالاهای وارداتی و سفته بازی از جمله عوامل افزایش تورم بوده است.

وزیر اقتصاد در ترسیم چشم انداز اقتصاد كشور در سال جاری افزود: با وجود تشدید تحریم ها، دولت با صرفه جویی در هزینه و تدابیر ویژه در تلاش است ظرفیت‌های داخلی را فعال سازد و با پشتوانه صندوق توسعه ملی، بخش خصوصی و تعاونی را برای حضور فعالتر در عرصه اقتصادی كمك كند.

حسینی با تشریح تلاشهای دولت برای اجرای كامل سیاستهای اصل 44 قانون اساسی افزود: بهبود فضای فعالیت اقتصادی،‌صرفه جویی، انسجام و وحدت مدیریت اقتصادی و واقع نمایی بجای سیاه نمایی از ضرورتهایی است كه كمك می كند، سال تولید ملی و حمایت از كار و سرمایه ایرانی را با رشد و بهبود اوضاع اقتصادی پشت سر گذاریم.

در این دیدار رییس كل بانك مركزی نیز گزارشی از سیستم بانكی و منابع و ذخایر مالی ارائه كرد.

بهمنی با اشاره به استفاده از تمام توان سیستم بانكی در پرداخت تسهیلات گفت: 37 درصد از این تسهیلات برای بخش صنعت و معدن، 20 درصد برای كشاورزی، 25 درصد برای مسكن، 10 درصد برای خدمات بازرگانی و 8 درصد برای صادرات در نظر گرفته شده است.

وی به تسهیلات پرداخت شده به بخش صنعت و معدن در سه ماهه اول سال 1391 اشاره كرد و افزود: تسهیلات پرداخت شده 31.2درصد بوده است كه در مقایسه با پایان سال 90، نشانگر رشد تسهیلات ارائه شده به بخش صنعت و معدن است.

رشد نقدینگی و راه اندازی سامانه های پورتال «ارزی، شتاب و شاپرك» برای كنترل صادرات و واردات از دیگر مواردی بود كه رئیس كل بانك مركزی در گزارش خود به آنها اشاره كرد.

بهمنی ذخایر ارزی و طلای كشور را بسیار خوب توصیف و با اشاره به فشارهای اقتصادی امریكا و اروپا تأكید كرد: سیستم بانكی توانسته است با اقدامات خاص و ابتكاری، بسیاری از این محدودیت ها را مدیریت كند.

رییس كل بانك مركزی در پایان با اشاره به اجرای فاز اول هدفمندی یارانه ها گفت: با اجرای این قانون ضریب جینی كه نمایانگر كم شدن فاصله طبقاتی است از 0/40 (صفر ممیز 40) به 0/38 (صفر ممیز 38) كاهش پیدا كرده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این دیدار به بیان شاخص های اقتصادی بویژه در بخش تولید پرداخت. آقای غضنفری رشد سرمایه گذاری در بخش صنعت را در دولت های نهم و دهم 7 برابر و در بخش معدن 6 برابر اعلام كرد و گفت: 51 هزارپروژه صنعتی و معدنی در 7 سال اخیر اجرا شده است.

وی تعداد معادن فعال در كشور را در سال 83یعنی در آستانه آغاز به كار دولت آقای احمدی نژاد 3600 معدن و در سال جاری 5000 معدن اعلام كرد و افزود: میزان تولید مواد معدنی نیز از 155 میلیون تن به 340 میلیون تن رسیده است.

افزایش ظرفیت تولید خودرو از 960 هزار در سال 83 به 2 میلیون خودرو در سال 90، افزایش حدود 3 برابری تولید سیمان در همین مدت و افزایش دو برابری تولید فولاد در 7 سال اخیر از دیگر آماری بود كه وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام كرد.

غضنفری گفت: با توجه به سیر صعودی تولید در بخشهای مختلف، ایران در حال حاضر در تولید سیمان جزو ده كشور برتر جهان ، در تولید سرب و روی در خاورمیانه اول ، در تولید خودرو در رتبه سیزدهم جهان، در تولید فولاد هفدهم جهان و در تولید مس جزو ده كشور برتر جهان است.

در گزارش وزیر صنعت، معدن و تجارت افزایش صادرات غیرنفتی از حدود 31 میلیارد دلار در دولتهای هفتم و هشتم به 139 میلیارد دلار در دولت های نهم و دهم نیز مورد اشاره قرار گرفت.

وی گفت: در همین مقیاس زمانی، صادرات فنی مهندسی از 3.6 میلیارد دلار به 18 میلیارد دلار رسیده و مجموع صادرات كالا و خدمات فنی و مهندسی 4.3 برابر شده است.

غضنفری با اشاره به روند كاهش واردات و افزایش صادرات گفت: در این مدت نسبت واردات به صادرات با حدود 50 درصد بهبود، به 2.6 رسیده است.

تعامل جدی و گسترده با بخش خصوصی و اصناف نكته دیگری بود كه در گزارش وزیر صنعت و معدن برجسته شده بود.

غضنفری همچنین با اشاره به فشارهای اقتصادی دشمنان ملت ایران گفت: با مدیریت فراز و نشیبهای بودجود آمده روند افزایش تولید در واحدهای صنعتی و معدنی آغاز شده كه چشم انداز بسیار خوبی را برای كشور ترسیم می كند.

وزیر جهاد كشاورزی نیز در این دیدار در گزارشی به اقدامات زیربنایی در بخش آب و خاك اشاره كرد و گفت: یكی از این اقدامات زیربنایی، گسترش شبكه آبیاری تحت فشار و اصلاح روشهای آبیاری است كه یك میلیون و دویست هزار هكتار از اراضی كشاورزی كشور تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفته است.

خلیلیان مجموع وسعت اجرای طرحهای زیربنایی در بخش آب و خاك را در دولت های نهم و دهم، 192 هزار هكتار بیان كرد و افزود: این آمار، سه برابر اقدامات انجام شده در سالهای قبل از 84 است.

بهره برداری از سه هزار و ششصد و نوزده واحد صنایع تبدیلی با ظرفیت 22 میلیون و چهارصد هزار تن، اصلاح ساختار واحدهای مرغداری و دامداری، و طرحهای ارتقای سلامت غذا از جمله اجرای عملیات كنترل بیولوژیك و مبارزه غیرشیمیایی با آفات، محورهای دیگری از گزارش وزیر جهاد كشاورزی بود.

خلیلیان تراز بازرگانی صادرات محصولات كشاورزی را مثبت دانست و افزود: صادرات كشاورزی در سال 90، 1.64 میلیارد دلار بیشتر از واردات بوده است.

وی درخصوص تولید محصولات كشاورزی و باغی گفت: در سال 90 هفتاد و هفت میلیون تن محصولات زراعی، هیجده میلیون و سیصد هزار تن محصولات باغی، 720 هزار تن شیلات، و 14 میلیون و سیصد هزار تن دام و طیور تولید شده است.

دیدار رهبر انقلاب اسلامی با هیأت دولت با گزارش وزیر نفت ادامه یافت. قاسمی درباره پارس جنوبی گفت: 56 میلیارد دلار كار در جریان، در این منطقه داریم كه با به ثمر رسیدن این سرمایه گذاری، در 3 سال آینده میزان تولید میعانات گازی به 1.2 میلیون بشكه و تولید گاز به 1.2 میلیارد متر مكعب خواهد رسید.

وزیر نفت گفت: در دولت های نهم و دهم در مجموع 140 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بخش نفت، گاز و پتروشیمی داشته ایم كه 5 برابر دولتهای قبلی است.

قاسمی با اشاره به تلاش دشمن برای تحریم نفتی افزود: به یاری خداوند و همت متخصصان داخلی، نهضت ساخت تجهیزات در داخل كشور را آغاز كرده ایم كه با برنامه ریزی انجام شده،‌امیدواریم در آینده ای نه چندان دور، به صادر كننده اینگونه تجهیزات نیز تبدیل شویم.

وزیر نفت همچنین، از بهره مندی 15 هزار روستا از گاز در دولت های نهم و دهم خبر داد و گفت: تولید فراورده های نفتی به 262 میلیون لیتر رسیده است. اقای قاسمی این نكته را هم گفت كه براساس اجرای طرح هدفمندی، مصرف بنزین از 67 میلیون لیتر در سال 84 به 59 میلیون لیتر كاهش یافته است، در حالیكه اگر طرح هدفمندی اجرا نمی شد میزان مصرف بنزین در سال جاری به 130 میلیون لیتر می رسید.

وی صرفه جویی بوجود آمده از این طریق را 30 میلیارد دلار اعلام كرد.

وزیر نفت گفت: با برنامه ریزی انجام شده در حال حاضر بجز 2 میدان ، در همه میادین مشترك نفت و گاز فعالیم كه در دو ماه آینده در این دو میدان نیز تولید آغاز می شود و در مجموع یك میلیون بشكه نفت از این میادین استحصال خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی آخرین عضو هیأت دولت بود كه گزارشی از حوزه كاری خود بیان كرد.

ساخت بیست و یك میلیون و ششصد هزار واحد مسكونی در دولتهای نهم و دهم و افزایش نسبت واحد مسكونی به خانوار،‌مقاوم سازی یك میلیون و هشتصد و هشتاد هزار واحد روستایی، افزایش یك و نیم برابری تولید مسكن شهری در 7 سال گذشته، افزایش ظرفیت صنعتی سازی، و افزایش ساخت آزاد راه و بزرگراه، بخش هایی از گزارش «نیكزاد» بود.

وزیر راه و شهرسازی همچنین به افزایش ظرفیت بنادر، توسعه لوكوموتیو و واگن های مسافری و باری و كاهش تلفات جاده ای با وجود افزایش تولید خودرو نیز اشاره كرد.

نوع مطلب : سید علی خامنه ای، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 4 شهریور 1391 ساعت 00 و 29 دقیقه و 32 ثانیه
ما باید بتوانیم از كارِ كارگر ایرانى حمایت كنیم؛ از سرمایه‌ى سرمایه‌دار ایرانى حمایت كنیم؛ و این فقط با تقویت تولید ملى امكان‌پذیر خواهد شد

سهم دولت در این كار، پشتیبانى از تولیدات داخلىِ صنعتى و كشاورزى است
سهم سرمایه‌داران و كارگران، تقویت چرخه‌ى تولید و اتقان در كار تولید است.

و سهم مردم ، كه به نظر من از همه‌ى اینها مهمتر است - مصرف تولیدات داخلى است (مقام معظم رهبری )

از این رو، از تمامی فعالان فضای سایبر و فضای مجازی دعوت میکنیم تا در راستای رونق تولید داخلی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، با قرار دادن لوگوی جنبش اینترنتی«تولید ملى، حمایت از كار و سرمایه‌ى ایرانى» در سایت یا وبلاگ خود و همچنین ، بازنشر مطالب مربوط به تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی همچون یادداشت،مقاله، دلنوشته، عکس، کلیپ، پیامک و....

ما را در این امری خطیر یاری بفرمائید

در ضمن لطفا پس از قرار دادن لوگو جنبش ، آدرس سایت یا وبلاگ خود را در بخش نظرات دریافت کد لوگو ها یا در دیگر بخش های نظرات سایت اعلام بفرمائید شایان ذکر است نام و نشانی پایگاه های اینترنتی و وبلاگ هایی که در این زمینه فعالیت کنند درسایت جنبش اینترنتی " تولید ملى، حمایت از كار و سرمایه‌ى ایرانى" منتشر خواهد شد

..www.jonbeshnet.ir.
شنبه 4 شهریور 1391 ساعت 00 و 26 دقیقه و 35 ثانیه
سلام

خبر داری " روزگار ما: حکایت دغدغه های یک مدیر " بروز شده... ؟!
... با یه مطلب و دغدغه جدید ... :
" با تو اَم !... اِی خودکُشِ بیگانه پرست !!! "

اینبار بازَم سعی کردم کوتاهتر بنویسم ...
... توی سبک نگارشَمَم تغییرایی ایجاد کردم ...

لطفاً بیا و نظرتو بگو... ممنون میشم توی نظر سنجیَم شرکت کنی ...

جمعه پُر خاطره ای داشته باشی .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال حافظ


ابزار وب
abzareweb
ابزار وب
روزشمار فاطمیه